Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně.

VYJÍŽĎKY NA KONÍCH PRO VEŘEJNOST     -  až do konce června 2018 vyprodáno

 

SW ZMĚNY OD 1.ZÁŘÍ 2018

19.09.2018 11:32

  Od 1.září se ruší vše v nabídce a zůstávají pouze jízdy v středu a neděli od 12.00 - 15.00. Kč

Cena za hodinu je : 490,- Kč za hodinu, pro stávající klienty 300,- Kč za hodinu a pernamentky mají platnost pouze 3 měsíce. Cena je 2000,- Kč a je v ní zahrnuto 4 výukové lekce + 1 tříhodinová vyjížďka.

 

  Naše stáj SW nabízí novou službu a to projížďky na koních po  okolní krajině - a to hodinové jízdy  nebo i výlety "koňmo" delšího rázu. Jízdy mohou využít děti od tří let a dospělí do 85 kg . Vše po domluvě s trenérkou Martou Vízdalovou na kontaktní adrese, nebo telefonicky na čísle:  

      736 533 781 Marta  

    Pro dospělé jezdce je sazba na  "relax" hodinu (60') 490,- Kč   a "výukovou"  hodinu (tj.30'jízda + 20' školení)  490,-Kč.  Podle dohody, buď na jízdárně, dráze, louce, či v lese....). Jezdci, kteří jezdí v SW od léta 2013  mohou využívat jízdenky za  věrnostní ceny v tomto období, tzn. 250,- Kč a taktéž každý kdo odjezdí v SW 10O lekcí, je věrnostní cena 250,- Kč za hodinu
    
 
    Pokud je možná domluva předem  na celodenní  výlet s instruktorem, např.  na trase Slušovice - Všeminská přehrada s oklikou po hřebenech  je více info  popis tras v sekci TRASY
   I na tyto vyjížďky platí stejný věrnostní program. Tzn. jezdci od roku 2013 mají ceny za celý den pouze 1000,- Kč, nebo po odježděných 100 hodinách, či 5 celých dnech.
   Pro jízdu  v těžkém terénu je nutná zkušenost v sedle, hlavně umět nasednout a sesednout a samostatně si vést koně pokud je třeba v lese zdolat nějaký náročnější úsek, který v sedle nezvládnete. Je možné si nejprve zkusit jízdu s instruktorem na kryté jízdárně a posléze operativně zvolit náročnost trasy. Jsou zde možnosi pro nejezdce, tak i jezdce. 
   Naše stáj nabízí pouze dva jezdce s instruktorem, větší počet není možný na celý den. Pouze hodina, nebo dvě hodiny  lze ve třech jezdcích. 
 

    Nocleh na místě, podle trasy, (v ceně kůň, výstroj, instruktor).  A nebo dle domluvy. Jsou zde velké možnosti a záleží i na náročnosti jízdy o které se odvozuje poplatek. Je velký rozdíl "relax" jízda a "výuka" jízda.

 

   Cena pro děti a studenty  na jízdárně i v terénu činí 490,- Kč /1hod nebo 1/2hod 250 Kč. Pro vícečlenné rodiny lze se dohodnout na operativní ceně. Závisí i na náročnosti požadavků. 

   Při zakoupení permanentky je každá pátá  hodina, jízda zdarma. Děti mají pernamentku za 1000,- Kč, dospělí 1 500,- Kč. To platí i pro permanentku pro jízdy "relax" v terénu. Platnost  je 18 měsíců a je přenosná.

 

    Provozní dny jsou dle domluvy, nebo  celé víkendy,  jen je třeba si jízdu na více jak jednu hodinu domluvit dva dny předem. 

   Koně vybraní k těmto účelům jsou :  Alex,  Dáreček a Ike'S Lady.

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode