Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně.

Ceník TRASY pro veřejnost

 
Trasa A         7 - 10 hodin 2 000,- Kč / pro mírně pokročilé jezdce
Trasa Ab       8 hodin        2 000,- Kč / pro středně  pokročilé jezdce
Trasa B        10 hodin       2 000,- Kč / pro středně  pokročilé jezdce v dobré kondici
Trasa C        10 hodin       2 000,- Kč / pro středně  pokročilé jezdce v dobré kondici
Trasa D        6 /8 hodin     2 000,- Kč / 2 000,- Kč / pro začátečníky
Trasa E        7 - 10 hodin   2 000 ,- Kč / pro začátečníky 
Lovci pokladů    x hodin, odhadem 5 - 6 - 7 - 8 ????    2000,- Kč
 
Časové rozmezí je plus minus odhadem, vše záleží na schopnostech jezdců, počasí a náladě :-)
Připravujeme:  Trasa F    2 dny s noclehem a večeří v SW 5 000,- Kč , nebo na trase, vše dle domluvy.
 
Jezdci, kteří nemají v sedle zkušenosti  a musí jet nvidálně  pouze za 100% příplatek.
 
 
Trasa A 
Hrad Lukov
 Trasa A vede směr Hrobice,Veliková,Písečné,Lukov, pak skalami dolů na pivovar a po obědě směr Štípa, Hvozdná, Březová a SW.  Tuto trasu zvládnou i začátečníci, jen je třeba umět si podržet koně, popřípadě ho vést chvíli na ruce a umět nasednout, třeba z pařezu, nebo ze svahu. Koně instruktor podrží. Tempo je určeno zdatností jezdců.  Tato trasa vede neskutečně krásnou krajinou. Po stopách rytířů.
Na této trase je jedna zastávka na pivovaře v Lukově.
 
 
Trasa Ab
Hrad Lukov přes Kolibu Pod Rablinů
Je stejná jako trasa Lukov, jen se u Velikové sestoupí dolů na kolibu, kde si můžete dát občerstvení popřípadě pivko , zde čepují  Černou Horu. Příjemná zastávka v podhůří.
Trasa B
Všemina přes minipivovar Vraník. Zde je už první pivo uvařeno, koncem června 2014 by mělo být již uležené . První košt Vraníka! 
   I tato trasa vede nádhernou krajinou, jen je již pro pokročilé jezdce, nebo hodně dobré sportovce. Jde se 4x přes husté vrstevnice  a je třeba místy koníky i vést. Převýšení na trase kolem 300m. Kdo to dá, má krásný zážitek! Start Březová SW, Nové Dvory, hřebenovka východní stranou Sl.přehrady k P.Marii nad Trnavu a sestup do Trnavy, pod jalovcovou louku, následně  Vraník a pak stoupání Papradná, a šup sešup Všemina. Tam po přestávce kolem kurtů na hřebenovku a kolem obory návrat. Nad N.Dvory sestup z hřebenů. 
   Na této trase jsou plánované  dvě zastávky, jedna je v Trnavě u Vraníka tak po 3 hodinách jízdy  a druhá na Všemině po další hodině jízdy. 
 
 
Trasa C
Hotel Sirákov. SW,Nové Dvory,Trnava - Vraník zastávka, výstup na Papradná a směr Sirákov. Na této trase jsou dvě až tři zastávky, podle dohody. Trnava,Sirákov,Dešná. 
Trasa D - nejlehčí pro začátečníky  / nebo  lehce náročnější, pro pokročilejší jezdce
Tato trasa asi 25 km je určena pro nejmladší jezdce, či začátečníky. Je s malým převýšením na trase, kde je ve větší části  dostupné přijet autem a je možno se snadno dostat domů, pokud jízdu nezvládnete a přesto vede krásnou přírodou.  Má jednu zastávku v cukrárně U Šarmanů v Kašavě. 
Lovci pokladů. 
    Chcete si zkusit život Indiana Johnes? Zažít dobrodružství v divočině a vzrušení z hledání pokladů? Nyní je to u nás možné. Na trati bude několik nalezišť, které  Vás dovedou až k pokladu a s ním šup do směnárny pro odměnu a něco na zub.
     Start je v prostorách SW zde na farmě Březová u Zlína. Jezdí se po dvojicích s mapou a kompasem. Instruktor Marta Vízdalová bude jako tichý doprovod. V ceně je poklad a občerstvení ve směnárně pokladů.
     Čas je odhadem plánovaný na   5 až 6  hodin jízdy + 2 hodiny na zastávkách. Je to hodně ovlivněno zdatností jezdců. 
     Doporučeno vzít si vlastní přilby, třeba i na kolo. 
     S ohledem na přípravu akce je nutné objednat se týden předem, děkujeme. 
Trasa E Hospůdka pod Rablinů je cíl a zvládnou ji začátečníci . Dle zdatnosti jezdců se pokračuje kratší, či delší cestou... není možné to stanovit konstantně předem, jezdi mají velmi odlišné dispozice. Někdo ujede za hodinu 10 km a jiný jen 2 km. Jde tu především o pobyt v přírodě a najeté kilometry nejdou zase tolik důležité.  www.hospudkapodrablinu.snadno.eu/Fotogalerie.html
 
 

Kontakt

Marta Dudková

stable.willow@seznam.cz

Březová u Zlína,ev.č.03,Slušovice 763 15
Do navigace lze dát popisné číslo 162, budova za námi.

736 533 781

Vyhledávání

Navždy zavřeno.

Středa, neděle od 12.00 do 15.00

Rezervace vždy pište  na facebook do Stable Willow do zprávy.

stable.willow@seznam.cz ( na mail chodím 1x týdně na FB 5x týdně)

Dny ŘD budou včas zveřejněny i zde a na FB.

Vyjížďky 2017 vyprodáno

pouze s trenérem a to ve dvou, nebo individuálně. Klus a cval v terénu pouze jezdci, kteří prokáží na jízdárně znalost jízdy a nebude hrozit spadnutí z koně. Tři jezdce pouze v mém doprovodu ze země na 1,5 hodiny a krokem. Více jezdců  z důvodu bezpečnosti není možné. 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode