Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně.

Ceník TRASY pro veřejnost

 
Trasa A         7 - 10 hodin 2 000,- Kč / pro mírně pokročilé jezdce
Trasa Ab       8 hodin        2 000,- Kč / pro středně  pokročilé jezdce
Trasa B        10 hodin       2 000,- Kč / pro středně  pokročilé jezdce v dobré kondici
Trasa C        10 hodin       2 000,- Kč / pro středně  pokročilé jezdce v dobré kondici
Trasa D        6 /8 hodin     2 000,- Kč / 2 000,- Kč / pro začátečníky
Trasa E        7 - 10 hodin   2 000 ,- Kč / pro začátečníky 
Lovci pokladů    x hodin, odhadem 5 - 6 - 7 - 8 ????    2000,- Kč
 
Časové rozmezí je plus minus odhadem, vše záleží na schopnostech jezdců, počasí a náladě :-)
Připravujeme:  Trasa F    2 dny s noclehem a večeří v SW 5 000,- Kč , nebo na trase, vše dle domluvy.
 
Jezdci, kteří nemají v sedle zkušenosti  a musí jet nvidálně  pouze za 100% příplatek.
 
 
Trasa A 
Hrad Lukov
 Trasa A vede směr Hrobice,Veliková,Písečné,Lukov, pak skalami dolů na pivovar a po obědě směr Štípa, Hvozdná, Březová a SW.  Tuto trasu zvládnou i začátečníci, jen je třeba umět si podržet koně, popřípadě ho vést chvíli na ruce a umět nasednout, třeba z pařezu, nebo ze svahu. Koně instruktor podrží. Tempo je určeno zdatností jezdců.  Tato trasa vede neskutečně krásnou krajinou. Po stopách rytířů.
Na této trase je jedna zastávka na pivovaře v Lukově.
 
 
Trasa Ab
Hrad Lukov přes Kolibu Pod Rablinů
Je stejná jako trasa Lukov, jen se u Velikové sestoupí dolů na kolibu, kde si můžete dát občerstvení popřípadě pivko , zde čepují  Černou Horu. Příjemná zastávka v podhůří.
Trasa B
Všemina přes minipivovar Vraník. Zde je už první pivo uvařeno, koncem června 2014 by mělo být již uležené . První košt Vraníka! 
   I tato trasa vede nádhernou krajinou, jen je již pro pokročilé jezdce, nebo hodně dobré sportovce. Jde se 4x přes husté vrstevnice  a je třeba místy koníky i vést. Převýšení na trase kolem 300m. Kdo to dá, má krásný zážitek! Start Březová SW, Nové Dvory, hřebenovka východní stranou Sl.přehrady k P.Marii nad Trnavu a sestup do Trnavy, pod jalovcovou louku, následně  Vraník a pak stoupání Papradná, a šup sešup Všemina. Tam po přestávce kolem kurtů na hřebenovku a kolem obory návrat. Nad N.Dvory sestup z hřebenů. 
   Na této trase jsou plánované  dvě zastávky, jedna je v Trnavě u Vraníka tak po 3 hodinách jízdy  a druhá na Všemině po další hodině jízdy. 
 
 
Trasa C
Hotel Sirákov. SW,Nové Dvory,Trnava - Vraník zastávka, výstup na Papradná a směr Sirákov. Na této trase jsou dvě až tři zastávky, podle dohody. Trnava,Sirákov,Dešná. 
Trasa D - nejlehčí pro začátečníky  / nebo  lehce náročnější, pro pokročilejší jezdce
Tato trasa asi 25 km je určena pro nejmladší jezdce, či začátečníky. Je s malým převýšením na trase, kde je ve větší části  dostupné přijet autem a je možno se snadno dostat domů, pokud jízdu nezvládnete a přesto vede krásnou přírodou.  Má jednu zastávku v cukrárně U Šarmanů v Kašavě. 
Lovci pokladů. 
    Chcete si zkusit život Indiana Johnes? Zažít dobrodružství v divočině a vzrušení z hledání pokladů? Nyní je to u nás možné. Na trati bude několik nalezišť, které  Vás dovedou až k pokladu a s ním šup do směnárny pro odměnu a něco na zub.
     Start je v prostorách SW zde na farmě Březová u Zlína. Jezdí se po dvojicích s mapou a kompasem. Instruktor Marta Vízdalová bude jako tichý doprovod. V ceně je poklad a občerstvení ve směnárně pokladů.
     Čas je odhadem plánovaný na   5 až 6  hodin jízdy + 2 hodiny na zastávkách. Je to hodně ovlivněno zdatností jezdců. 
     Doporučeno vzít si vlastní přilby, třeba i na kolo. 
     S ohledem na přípravu akce je nutné objednat se týden předem, děkujeme. 
Trasa E Hospůdka pod Rablinů je cíl a zvládnou ji začátečníci . Dle zdatnosti jezdců se pokračuje kratší, či delší cestou... není možné to stanovit konstantně předem, jezdi mají velmi odlišné dispozice. Někdo ujede za hodinu 10 km a jiný jen 2 km. Jde tu především o pobyt v přírodě a najeté kilometry nejdou zase tolik důležité.  www.hospudkapodrablinu.snadno.eu/Fotogalerie.html
 
 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode