Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně.

Škola jezdectví pro nejmenší a dorost

13.10.2015 09:38

     V SW se dokončují rekonstrukce a máme zázemí na výukové programy. Naše široká veřejnost postrádá školící programy a ti nejmenší jsou odkázáni pouze na "vožení" na koních nikoli skutečné jezdectví a chovatelství. Od listopadu zahajujeme v SW školu jezdectví formou celodenních kurzů, kdy naším zájmem je více zasvětit další generaci do tajů koňského světa a tak více osvětlit vztah s koněm, vztah k přírodě a tím i bezpečnost jízdy na koni. Že je to extrémní záležitost pro neznalé, to víme všichni, proto SW má zájem dát rozhled i těm co kůň není jejich profesní obor. 

     Počet zájemců bude 4 děti, či studenti na jeden den od 7 hodin do 19ti hodin.  Věk dětí podle vyspělosti, ale může být od 7 do 25 let.Program rozepíši v sekci "Škola jezdectví". Cena bude 500,- Kč  až do 1 000,- Kč, podle stupně znalostí a výuky. V sekci rozepíši. Těšíme se na další koňáky. SW

Kontakt

Marta Dudková

stable.willow@seznam.cz

Březová u Zlína,ev.č.03,Slušovice 763 15
Do navigace lze dát popisné číslo 162, budova za námi.

736 533 781

Vyhledávání

Navždy zavřeno.

Středa, neděle od 12.00 do 15.00

Rezervace vždy pište  na facebook do Stable Willow do zprávy.

stable.willow@seznam.cz ( na mail chodím 1x týdně na FB 5x týdně)

Dny ŘD budou včas zveřejněny i zde a na FB.

Vyjížďky 2017 vyprodáno

pouze s trenérem a to ve dvou, nebo individuálně. Klus a cval v terénu pouze jezdci, kteří prokáží na jízdárně znalost jízdy a nebude hrozit spadnutí z koně. Tři jezdce pouze v mém doprovodu ze země na 1,5 hodiny a krokem. Více jezdců  z důvodu bezpečnosti není možné. 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode