Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně.

Škola jezdectví pro nejmenší a dorost

13.10.2015 09:38

     V SW se dokončují rekonstrukce a máme zázemí na výukové programy. Naše široká veřejnost postrádá školící programy a ti nejmenší jsou odkázáni pouze na "vožení" na koních nikoli skutečné jezdectví a chovatelství. Od listopadu zahajujeme v SW školu jezdectví formou celodenních kurzů, kdy naším zájmem je více zasvětit další generaci do tajů koňského světa a tak více osvětlit vztah s koněm, vztah k přírodě a tím i bezpečnost jízdy na koni. Že je to extrémní záležitost pro neznalé, to víme všichni, proto SW má zájem dát rozhled i těm co kůň není jejich profesní obor. 

     Počet zájemců bude 4 děti, či studenti na jeden den od 7 hodin do 19ti hodin.  Věk dětí podle vyspělosti, ale může být od 7 do 25 let.Program rozepíši v sekci "Škola jezdectví". Cena bude 500,- Kč  až do 1 000,- Kč, podle stupně znalostí a výuky. V sekci rozepíši. Těšíme se na další koňáky. SW

Kontakt

Marta Dudková

stable.willow@seznam.cz

Březová u Zlína,ev.č.03,Slušovice 763 15
Do navigace lze dát popisné číslo 162, budova za námi.

736 533 781

Vyhledávání

Otevřeno:

Středa, neděle od 12.00 do 15.00

Rezervace vždy pište  na facebook do Stable Willow do zprávy.

stable.willow@seznam.cz ( na mail chodím 1x týdně na FB 5x týdně)

Dny ŘD budou včas zveřejněny i zde a na FB.

Vyjížďky 2017 vyprodáno

pouze s trenérem a to ve dvou, nebo individuálně. Klus a cval v terénu pouze jezdci, kteří prokáží na jízdárně znalost jízdy a nebude hrozit spadnutí z koně. Tři jezdce pouze v mém doprovodu ze země na 1,5 hodiny a krokem. Více jezdců  z důvodu bezpečnosti není možné. 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode